Advertising
Scrimă: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint la Europene

Scrimă: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint la Europene
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 24 iun. 2024, 11:35
România a fost învinsă de Ungaria, cu scorul de 45-40, în finală
Citește și
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News

























