Advertising
Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud

Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 17 sept. 2023, 20:06
În primul meciuri din grupa B, România a pierdut cu Irlanda, scor 8-82
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News

























