Advertising
Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud

Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 17 sept. 2023, 20:06
În primul meciuri din grupa B, România a pierdut cu Irlanda, scor 8-82
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News

























