Advertising
Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea, a depus un important proiect de infrastructură la Ministerul Transporturilor - VIDEO

Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 5 mar. 2026, 10:43
Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea, a depus joi, la Ministerul Transporturilor, un proiect de infrastructură de mare importanță pentru regiunea pe care o reprezintă. Într-o intervenție în exclusivitate la Realitatea Plus, Alexandra Păcuraru a oferit detalii despre inițiativa sa.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























