Advertising
GEORGE SIMION, DUPĂ MOARTEA ACTIVISTULUI MAGA CHARLIE KIRK: NU AU REUȘIT SĂ-L UCIDĂ PE TRUMP, DAR I-AU UCIS PRIETENUL

GEORGE SIMION, DUPĂ MOARTEA ACTIVISTULUI MAGA CHARLIE KIRK: NU AU REUȘIT SĂ-L UCIDĂ PE TRUMP, DAR I-AU UCIS PRIETENUL
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 11 sept. 2025, 14:27
Liderul AUR George Simion a transmis un mesaj, după ce activistul și comentatorul american de dreapta Charlie Kirk, un influent aliat al președintelui Donald Trump, a fost împușcat mortal.
Citește și
- 10:05Mihai Fifor, atac dur la Bolojan după greva din Sănătate: „Nu guvernează o țară. Face inventarul ei. Ilie își vede de viață”
- 08:41Dan Dungaciu avertizează că Bruxellesul pregătește federalizarea UE: „Puterea politică va fi luată din mâna partidelor suveraniste”
- 21:53Dan Dungaciu, mesaj tranșant în prima ediție „Miza Zilei”, cu Ana Maria Păcuraru: AUR nu votează niciun guvern din care nu face parte
- 21:23Ana Maria Păcuraru, debut în forță cu noua emisiune Miza Zilei: România nu are o problemă de guvern. România are o problemă de identitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























