Advertising
Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi

Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi
Scris deRealitatea de Gorj
Publicat18 mar. 2026, 08:19
Sursărealitatea.net
Formaţiile Paris Saint-Germain, Arsenal Londra şi Real Madrid s-au calificat, marţi seară, în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, ca urmare a rezultatelor din manşa secundă a optimilor.
Citește și
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
- 11:29Surpriză în lotul FCSB: Florin Tănase a lipsit din cantonamentul din Olanda! Ce urmează pentru Lixandru
- 08:15Moment special pentru David Popovici la Vatican! Campionul României s-a întâlnit cu Papa Leon al XIV-lea și i-a oferit un cadou simbolic
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























