Accident la Bîlteni: O mașină a ajuns în șanț
19 nov. 2018, 17:28
Actualizat: 19 nov. 2018, 17:28

accident
Articol scris de Scris de Fantaziu Ionut
Patru persoane au fost rănite ușor, una dintre ele fiind transportată la spital, în urma unui accident rutier care a avut loc în comuna gorjeană Bîlteni.
Două mașini s-au tamponat, iar una dintre ele, un Cielo, a ajuns în șanț, fiind nevoie de intervenția pompierilor din Târgu Jiu.Se fac cercetări pentru stabilirea cauzelor producerii accidentului.
Citește și:
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News










