Advertising
Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”

Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 13 iun. 2023, 21:10
Kelemen Hunor a reacționat, marți, după ce a fost lăsat în afara arcului guvernamental
Citește și
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
- 10:36Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:35Incendiu puternic la un depozit de combustibil din Krasnodar după un atac cu dronă al Ucrainei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























