Advertising
Iranul își activează agenții adormiți din Europa

Iranul își activează agenții adormiți din Europa
Scris deRealitatea de Gorj
Publicat6 mar. 2026, 14:47
Sursărealitatea.net
Amenințare gravă de securitate la adresa Europei! Iranul începe să își activeze celulele de agenți adormiți de pe continent! Patru indivizi suspectați că puneau la cale atacuri teroriste au fost arestați de poliția britanică. Cu toții au cetățenie iraniană, iar 3 dintre ei sunt și cetățeni ai Marii Britanii, potrivit Realitatea PLUS.
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























