Advertising
Anca Alexandrescu, după suprataxarea OMV: „Trebuie să continuăm această presiune că avem o țară de luat înapoi”

Anca Alexandrescu, după suprataxarea OMV: „Trebuie să continuăm această presiune că avem o țară de luat înapoi”
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 29 dec. 2022, 07:00
Guvernul României pregătește suprataxarea în masă a companiilor de petrol și gaze
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























